Dárkové poukazy

Chcete potěšit své blízké, přátele, známé, obchodní partnery či zaměstnance?

Dárkový poukaz je vhodným dárkem k narozeninám, svátku, k Vánocům či k výročí, kterým obdarovanému dopřejete nevšední kulinářský zážitek ve vaší oblíbené restauraci. Tento voucher na konzumaci jídla a nápojů můžete uplatnit ve všech našich podnicích, kterými jsou Restaurant a steakhouse Monte Bú specializující se na prémiové steaky té nejvyšší kvality z vlastní zrárny, Ristorante Piazza v centru Brna s výtečnou nabídkou italských specialit, mořských plodů a domácích těstovin, Pivnice U Čápa, česká restaurace s tradiční kuchyní, vlastní udírnou a tankovým pivem, Pivnice U Kohoutů, tradiční česká restaurace s čepovanou Plzní a samozřejmě také sladká Gelateria Piazza s domácími dezerty, zmrzlinou a výbornými dorty na přání.

Monte Bú Restaurant a steakhouse
Ristorante Piazza
Pivnice U Čápa
Pivnice U Kohoutů
Gelateria Piazza

Poukaz v hodnotě dle vašeho výběru objednáte přímo na této stránce on-line a přijde vám ihned e-mailem nebo jej v hodnotě 500 nebo 1000 Kč zakoupíte osobně v kterékoli z našich restaurací.

Dárkový poukaz je platný po dobu 11 měsíců (335 dní) ode dne jeho vystavení.

500,- Kč
Vyplňte váš e-mail, po zaplacení na něj bude zaslán váš poukaz.
Zbývá znaků
Pokud nechcete věnování uvést, pole nevyplňujte.
Po odeslání objednávky přejdete k platbě kartou on-line (jiný způsob úhrady není možný). Dárkový poukaz vám přijde na zadanou e-mailovou adresu do pár minut po dokončení platby.