Rozmanitá Valentýnská hostina

od 14. do 16. února 2024

S láskou vám přinášíme nezapomenutelný valentýnský zážitek plný jídla, vína a pohody. Začněte večer s námi a nechte se unést do světa lahodných chutí a romantiky.

S nadšením vám představujeme naše valentýnské menu plné lásky k jídlu a vínu. Začnete svůj romantický večer s Dill creme fraiche a Prosecco DOC Frizzante - malým občestvením, který vás přivítá do naší lahodné kuchyně.

Raviolo plněné kozím sýrem je pro nás dítětem, které jsme vychovávali s láskou, a teď ho můžeme s radostí sdílet s vámi a doplnit ho o výtečný Merlot rosé od vinařství Oulehla. Potato Cappuccino je pro nás jako teplé objetí, které vám poskytneme v kombinaci s vínem Gavi del Comune di Gavi.

V hlavních chodech exceluje Sea bass rolls s tiger prawn, perfektně doplněný Rieslingem Bermersheimer Hasenlauf. Pro milovníky masa pak přichází na scénu vyzrálý steak z hovězí svíčkové, který se skloubí s Merlot IGT Venezia Giulia.

Závěrečným chodem této degustace jsou Profiterole, sladký finiš spojený s vínem Pálava od vinařství Omasta.

Srdečně vás tímto zveme do tento gastronomické zážitek, kde se odbornost setkává s vášní v kulinářském umění. Těšíme se a doufáme, že spolu vytvoříme nezapomenutelný valentýnský večer plný vkusu a příjemné atmosféry.

Rozmanitá Valentýnská hostina - Pivnice U KohoutůRozmanitá Valentýnská hostina - Pivnice U KohoutůRozmanitá Valentýnská hostina - Pivnice U KohoutůRozmanitá Valentýnská hostina - Pivnice U KohoutůRozmanitá Valentýnská hostina - Pivnice U KohoutůRozmanitá Valentýnská hostina - Pivnice U Kohoutů