Smažáky a řízky jsou tu!

od 5. ledna 2024

Ani letos jsme nemohli vynechat tolik oblíbená jídla jako jsou sýry a tradiční řízky. Těch se nikdy nepřejíme!

Vybrat si řízek nebo smažený sýr byl pro nás i letos celkem oříšek. Rozhodli jsme se vás neochudit ani o jedno! Nabažíme se obojího, ať ta dietka z nového roku stojí opravdu za to.

Jako předkrm v tomto smaženém kombu nemohou chybět Smažené cibulové kroužky a pořádnou dávkou čedarové omáčky. Pro milovníky papriček jsme přichystali Jalapeño papričky v kari těstíčku plněné čedarem s dipem ze zakysané smetany a bylinkovou bagetou.

V zimní večery nebude chybět ani náš Silný bažantí vývar se smaženými sýrovými kroketami.

Naše sýrové hlavní chody jsou voňavé Smažené tvarůžky nebo naše Variace sýrového špízu z ementálu, hermelínu a eidamu. Z řízků jsme vybrali naše stálice a to tolik oblíbené Řízečky z vepřové panenky, Kančí řízečky potřené česnekem a Hovězí Porthaus potřený česnekem. Pokud se nemůžete rozhodnout zda sýr nebo řízek, určo vám přijde vhod tradiční Kuřecí Cordon Bleu plněný uzeným sýrem a šunkou.

Každý chod můžete doplnit přílohou dle vlastní chuti.

A pokud máte chuť na sladkou tečku, budou vám chutnat Palačinky s horkými malinami a domácí vanilkovou zmrzlinou.

Už máte vybráno? Tak to přejeme dobrou chuť a těšíme se na vás.

Rezervujte si u nás stůl na tel. 730 150 220 nebo přes rezervační formulář.

Smažáky a řízky jsou tu! - Pivnice U KohoutůSmažáky a řízky jsou tu! - Pivnice U KohoutůSmažáky a řízky jsou tu! - Pivnice U KohoutůSmažáky a řízky jsou tu! - Pivnice U KohoutůSmažáky a řízky jsou tu! - Pivnice U KohoutůSmažáky a řízky jsou tu! - Pivnice U KohoutůSmažáky a řízky jsou tu! - Pivnice U KohoutůSmažáky a řízky jsou tu! - Pivnice U KohoutůSmažáky a řízky jsou tu! - Pivnice U KohoutůSmažáky a řízky jsou tu! - Pivnice U Kohoutů