Oslava druhých narozenin Pivnice U Kohoutů

21. září 2023 od 17 hodin

Je to tady přátelé! I když se to zdá jako včera, co jsme pro vás v Kohoutovicích otevírali naši v pořadí druhou brněnskou pivnici, minuly nás už 2 roky. A my jsme pro vás připravili oslavu důstojnou takové události! Zastavte se za námi 21. září od 17 hodin a vychutnejte si první pivka zdarma, stejně tak i pečené prase a kýtu, přípitek hruškovicí, zatančete si u skvělé hudby a nezapomeňte vzít i své děti, pro které máme naplánovanou skvělou zábavu.

Už 3. zářijový čtvrtek proběhne v Kohoutovicích oslava, a ne jen tak ledajaká! Budeme slavit druhé narozeniny naší pivnice a bude to velký!

Naše párty bude začínat v 17 hodin a pokračovat bude dokud vydržíme, abychom zvládli následující den v co možná nejčerstvějším stavu zase dojít do práce. Prvním rychlíkům nadělíme 300 piv zdarma jako dárek, stejně tak pečené prase a kýtu budete moct mlsat zdarma dle libosti díky našim sponzorům, a to až do úplného snězení.

Přiťukneme si společně hruškovicí a svojí hudbou nás u toho budou bavit kluci z Troublemakers. Stejně jako na čapích narozeninách pro vás máme připravenou tombolu, ve které budete moct soutěžit například o Televizi Samsung 4k Ultra 55”. Celý výtěžek z tomboly opět předáme na dobrou věc, abychom při příležitosti narozenin pouze nedostávali, ale také posílali dál. Pro vaše děti bude připravená zábava s balonky a klaunem, který je do sytosti zabaví, zatímco vy můžete v poklidu slavit dle svého gusta.

Už teď se na vás ohromně těšíme a při příležitosti oslavy tohoto jubilea posíláme velké díky. Celé dva roky nás podporujete a svými návštěvami nám dodáváte sílu a drive vám roznášet nejen pivo a jídlo, ale i úsměvy a radost. Tak přijďte ve čtvrtek, ať to spolu pořádně oslavíme!

Banner