Srpnová obměna venkovního grilovacího menu

každou středu od 2. srpna 2023

V druhé polovině prázdnin pro vás měníme naši grilovací nabídku! Pokud jste tedy během července zvládli nachutnat celou nabídku z venkovního grilu, máme pro vás dobrou zprávu a výzvu v podobě nového menu.

Ještě celý srpen pro vás budeme každou středu grilovat na našem venkovním grilu. S novinkami začínáme již 2. srpna a poslední grilovačku si společně užijeme 30. srpna. A co že jsme si to pro vás připravili?

Pokud nejste zrovna fanoušci kuřecích prsou, protože na vás působí vysušeně, zkuste dát kuřecímu masu ještě jednu šanci s našim Stehenním steakem. Vykostěná kuřecí stehna vám marinujeme v bylinkách, aby získala co nejvíc chuti a následně grilujeme tak, aby si zachovala svoji šťavnatost. Z drůbeže jsme pro vás pro tentokrát naplánovali ještě Kachní prso marinované v medové marinádě, které rozhodně potěší všechny milovníky kombinace masa se sladkým. Z hovězího masa jsme pro vás na srpen připravili dvě varianty pořádných steaků. Buď můžete zvolit argentinský Top Blade steak z loupané plece. Ta se nachází v přední části hovězího, na rozdíl od typického steakového masa ze zadních partií tedy obsahuje vyšší podíl tuku a její střed je protkán silnou šlachou, která zabraňuje vysušení a propůjčuje masu vyšší šťavnatost. Druhá varianta pro fanoušky hovězího je brazilský Rib Eye steak. Ten vám porcujeme z vysoké roštěné, která je typická výrazným tukovým mramorováním. To steaku dodává silnou chuť a příjemnou šťavnatost. A pro ty z vás, kteří si úplně neujíždí na flákotách masa, grilujeme Pražmu Královskou v celku. Jako přílohu můžete opět zvolit opečené Grenaille, Grilovanou zeleninu nebo Čerstvý zeleninový salátek. Všechna jídla vám rádi pozvedneme o level výš naší houbovou nebo pepřovou omáčkou.

Tak co, vybrali jste si? Pokud ne, nevadí! Počet hlavních chodů přesně lícuje s počtem srpnových střed, můžete tedy každý týden vyzkoušet něco jiného! Pokud chcete mít jistotu, že na vás na grilování zbude místo, udělejte si rezervaci na telefonu 730 150 220 nebo přímo na našem webu. S celým týmem se na vás budeme moc těšit.