Rybí nabídka

od 30. června 2023

Přijďte si pochutnat na lahodných rybích pokrmech

Chybí vám vitamíny A a D nebo Jód? Nebo máte prostě jen chuť na opravdu odlehčený start léta? Už nemusíte tlačit doplňky stravy a rybí tuk, stavte se místo toho na vynikající jídla z ryb, která si pro vás připravili naši kuchaři. Vybírat můžete z rozmanitých druhů ryb, ke kterým jsme napárovali osvěžující odlehčené přílohy.

Začít můžete předkrmem s italským nádechem – naservírujeme vám opečené italské crostini s domácím rybím salátem s jablkem. Pokud jste odvážlivci a troufnete si v letním počasí i na polévku, rozhodně vás svou svěžestí mile překvapí naše rybí, do které jsme přidali hromadu kořenové zeleniny. Kromě mořských ryb ji od naší klasické vánoční z kapra odlišují i drcená rajčata a řapíkatý celer. U hlavních chodů si můžete vybírat ze 4 variant. Pokud nestojíte o žádnou exotiku, ochutnejte klasickou kombinaci Losos s čerstvým koprem, k filetu dostanete i restovanou kořenovou zeleninu a kopr najdete ve smetanové omáčce. Další osvěžení vám poskytne náš následující hlavní chod – Filátko z mořského vlka s hráškovým pyré s čerstvou mátou. Pokud jste fanouškem konzervovaného tuňáka, rozhodně byste si neměli nechat ujít tuto lahůdku za čerstva. U nás si můžete pochutnat na Steaku z tuňáka s citronovou trávou a francouzskou zeleninou ratatouille s bazalkou. Poslední rybí specialitou je Filet z candáta, ke kterému vám naservírujeme bylinkové brambory s holandskou omáčkou. Dezert jsme pro vás rybí samozřejmě nepřipravili, ale rozhodně vás o sladkou tečku za tímto menu nepřipravíme! Kromě našich klasických dezertů můžete rybí menu uzavřít koláčem z pošírovaných hrušek s mandlemi a domácí smetanovou zmrzlinou.

Pokud jste rybí fanoušci, nebo teprve potřebujete přesvědčit, že to opravdu může stát za to, stavte se ochutnat. Udělejte si rezervaci na tel. 730 150 220 nebo přímo na našem webu.

Rybí nabídka - Pivnice U KohoutůRybí nabídka - Pivnice U KohoutůRybí nabídka - Pivnice U KohoutůRybí nabídka - Pivnice U KohoutůRybí nabídka - Pivnice U KohoutůRybí nabídka - Pivnice U KohoutůRybí nabídka - Pivnice U KohoutůRybí nabídka - Pivnice U KohoutůRybí nabídka - Pivnice U KohoutůRybí nabídka - Pivnice U Kohoutů