Sýrové speciality

Od 17. února 2023

Oblíbené sýry jsou zpět! Užijte si je do syta!

Ani letos nemohla chybět naše sýrová klasika! Co jiného k tolik milované tankové Plzničce nebo orosenému Kozlovi, že jo! Jak bude menu vypadat tentokrát?

Jako předkrm jsme si připravili hned dvě jídla. Chody se hodí také jako chuťovka jen tak k pivu. Nakládané rolky z cukety plněné bylinkovo-smetanovým sýrem a rukolovým salátkem a nebo si můžete dát Nakládaný hermelín s vlašskými ořechy, česnekem, jarní cibulkou, chilli a pečivem.

Hlavních chodů máme hned několik. Každý si jistě vybere to své.

Prvním chodem je náš Domácí langoš s bryndzou, zakysanou smetanou, restovanou slaninou a čerstvým sýrem. Mohli jste ho ochutnat už na loňských vánočních trzích a moc vám chutnal.

Druhým hlavním chodem je Variace smaženého sýrového špízu (ementál, hermelín, eidam) s vařenými bramborami s máslem a petrželkou a domácí tatarkou.

Na odlehčenou jsme si připravili Grilovaný kozí sýr v šunce Serrano se zeleninovým salátkem, červenou řepou a rebarborovým chutney.

Dalším sýrovým chodem jsou Penne s parmazánovou omáčkou, lanýžovým olejem a filovaným kuřecím prsíčkem.

Posledním hlavním chodem, který jsme si pro vás připravili je Vepřová panenka se sýrovými špeclemi, restovanou cibulkou a omáčkou demi glace.

Jako sladká tečka na závěr pro vás budou připraveny Domácí lívance se sýrem Philadelphia a javorovým sirupem.

Chcete se zdržet o něco dýl u pivečka a chtěli byste k němu ještě něco dalšího? V tom případě máme řešení! Připravili jsme si pro vás ještě Variaci nivových koulí s cibulí, uzenou paprikou, kari a vlašskými ořechy.

Už máte vybráno? Tak to přejeme dobrou chuť a těšíme se na vás.

Rezervujte si u nás stůl na tel. 730 150 220 nebo přes rezervační formulář.